Главная Новости

Відпочинок в Карпатах

Опубликовано: 01.10.2021

Чому саме це місце в Карпатах може стати відправною точкою для зустрічі з Карпатами?

Для цього є кілька причин.

1. Пейзажі тут дійсно чарівні, в той же час щедрі на коктейль з чудових вугілля.

Тут є мальовничі позначені пішохідні стежки з гірськими лісами, дивовижними водоспадами і древніми скельними утвореннями, які виглядають як цікавий листковий пиріг.

2. в Карпатах легко дістатися автомобільним транспортом (як на машині, так і на автобусі, маршрутці) і залізницею.

3. З Яремче легко дістатися до відомого гірськолижного (а недавно і СПА курорту) Буковеля, до чарівної Ворохти, мальовничого містечка Коліма і, звичайно ж, до Карпатського національного парку, де знаходиться найвища точка України, красива Говерла.

Відпочинок в Карпатах влітку

4. Проблем з розміщенням туристів у Карпатах немає. Можна зупинитися в невеликих, здатних подарувати гармонію і душевний комфорт, приватних пансіонатах і досить великих комфортабельних готелях.

Дорога в Карпатах

Дістатися до Яремче найпростіше з Івано-Франківська. Дизельні двигуни тут працюють вранці і ввечері в Карпатах, а маршрутки працюють весь день. І автовокзал (звідти курсують маршрутні таксі), і вокзал Івано-Франківськ знаходяться поруч.

Також є автобусні маршрути в Карпатах зі Львова. Проходить через Яремче і поїзд Львів-Рахів.

Що відвідати в самому Яремче?

Класикою, без якої неможливо уявити відпочинок в Карпатах, є відвідування водоспаду Пробій на річках Прут і Стіч Довбуш.

Водоспад Пробій розташований в центрі курортної зони. За два кроки від сувенірних ринків (в Яремче їх два), колоритних ресторанчиків, шале. Днем біля водоспаду вирує дуже насичене життя. Але якщо ви не доїхали до Яремче на гойдалках (наприклад в рамках одноденної поїздки), а повністю розслабилися тут, то вранці і на заході можна милуватися водоспадом в спокійній і затишною обстановці (зазвичай через 18 годин сувенірні ринки замерзають, і атмосфера поруч стає максимально розслаблюючій ).

Що стосується пластів Довбуша, то це зазначений маршрут для туристів, не розпещених справжніми гірськими походами, але в той же час новачкам цей маршрут подарує масу приємних емоцій і майстерно спонукає до відпочинку. повертаємося в Карпатах, подивіться Відпочинок в Карпатах. Однак не забудьте подбати про зручне взуття і плащі. Адже хоча перетнути Стіва по Довбушу нескладно, пам'ятайте: треба ходити по корінню, по камінню, а дощ - дуже частий супутник в Карпатах.
Ясины. - небольшой поселок в Закарпатской области, отправная точка многих маршрутов в Карпатах. Отсюда ведет к вершине Говерлы, Петросу и окрестностям.
Природа наделила этот край особой красотой. Прекрасные пейзажи, свежий воздух и ощущение полного сближения с внешним миром ассоциируются с летним и зимним отдыхом в Ясине для всех, кто любит горы. Отдых в Ясине оставит незабываемые впечатления, которые увлекают своей деятельностью на многие месяцы.

Все комментарии
rss